Naši partneri a makléri

Odborníci z finančného sektoraMaklér

Ing. Denisa Filipková

Viac ako 8 ročné skúsenosti zo sveta financií.

Poslať správu
image
Niečo zaujímavé o mne

„Váš talent rozhoduje o tom, čo viete spraviť. Vaša motivácia rozhoduje o tom, koľko ste ochotný spraviť. Váš prístup rozhoduje o tom, ako vám to pôjde.“

Už osem rokov sa venujem finančným produktom a rovnaký čas sa aktívne pohybujem na finančnom trhu. Mojou špecializáciou sú hypotekárne produkty, úvery a taktiež životné alebo akékoľvek poistenie, ktoré ide s hypotekárnymi úvermi ruka v ruke. Tieto finančné služby poskytujem všetky pod jednou strechou. Klientovi stačí prísť na stretnutie do kancelárie, nemusí hľadať vhodný produkt v bankách alebo poisťovniach na vlastnú päsť a na úkor svojho času.

Za tie roky mám množstvo spokojných klientov, ktorí sa na mňa pravidelne obracajú, keď potrebujú poradiť s financiami. Znakom ich dôvery a spokojnosti je aj to, že moje služby odporúčajú svojim priateľom, rodine a známym. Medzi mojimi klientmi som našla aj veľa priateľov, čo je na mojej práci takou pomyselnou čerešničkou na torte.

Od práce si je niekedy potrebné aj oddýchnuť a zrelaxovať. Najradšej mám cestovanie s mojim manželom, s ktorým vyhľadávame nie komerčné a zaľudnené krajiny. Každý náš výlet je pre nás dobrodružstvom a úžasným zážitkom. Mojim miláčikom je náš psík jazvečík Moly, s ktorou rada chodím na prechádzky.


Uzatvoriť poistenie online

Majetok

Dom, byt a domácnosť

Uzatvoriť online

PZP

Poistenie vozidiel

Uzatvoriť online

Havarijné

Poistenie vozidiel

Uzatvoriť online

Cestovné

Krátkodobé, celoročné

Uzatvoriť online

Zodpovednosť

Poistenie zodpovednosti

Uzatvoriť online

Podnikatelia

Poistenie podnikateľov

Uzatvoriť online

Kontaktné údaje

Hypotéky, úvery, poistenie

Pobočka
Banská Bystrica

  • Terézie Vansovej 1
  • Banská Bystrica
  • Po-Pi 9:00 - 16:00

Vyžiadať ponuku

hidden

© 2022 Global profit